fbpx
You are here

Ebay Dropshipping Hakkında En Popüler Sorular | Part 1

Ebay Dropshipping Hakkında En Popüler Sorular | Part 1Merhaba arkadaşlar, bu videoda Ebay Dropshipping hakkında sorduğunuz en popüler soruların cevaplarını yanıtlıyorum. Bir süredir eBay Videosu çekmiyordum. Daha fazla eBay videoları çekeceğim. Vaktiniz için teşekkürler. Sorular varsa yorumlardan sorun.
——————————————————————-
👉🏻EBAY EĞİTİMİ
https://mlynr.teachable.com/p/ebay-dropshipping
——————————————————————–
👉🏻INSTAGRAM MARKETING EĞİTİMİ
https://mlynr.teachable.com/admin/dashboard
——————————————————————–
👉🏻AMAZON FBA
💰En Donanımlı Amazon FBA Eğitimi: https://mlynr.teachable.com/p/amazon-fba-egitimi-2-0
——————————————————————–
——————————————————————–
👉🏻SOSYAL MEDYA
Kişisel Instagram Hesabım: @canberkozturk.tr
Business Instagram Hesabım: @milyoner.okulu
——————————————————————–
#ebaydropshipping #internettenparakazan #eticaret

source

Related posts

20 thoughts on “Ebay Dropshipping Hakkında En Popüler Sorular | Part 1

 1. Ebay dropshping kullanabilmek için profesyonel ingilizce felan gerekiyomu benim ingilizcem zayıf da (müşteri bizle izletişime geçer felan vs.)

 2. AZƏRBAYCANLILAR ÜÇÜN PULSUZ EBAY DROPSHİPPİNG GRUPU Paypal açılmı haqqında məlumatlar ebay satışlarınızı artıracağ məlumatlar grup : https://www.facebook.com/groups/1654717651347996

 3. Ebaydan ininal kartla ödeme alabilir miyim bilgisi olan var mı bu konu hakkında ?

 4. eski videolarınızda sermayiz olarak 100 dolar kazanca başlamak konusunda çekeceğim dediğiniz video sermayesiz 3 iş videosu mu yoksa hala aklınızda mı

 5. Canberk Bey, bir öğrenci olarak kafama koydum başlamak istiyorum bu işe. Ortalama PayPal ücreti adres ücreti vs. Ne kadar bir sermayemiz olması gerekiyor totalde?

 6. Azərbaycandan bu işi etməy istəyənlər paypal açmağ istəyənlər mənə yazsın. İnstagram : zeynaloff.0.1

 7. Merhaba en önemli problem bence Ebayda ürün satınca paypalın tedarikci faturası istemesi bunu nasıl çözüyorsunuz yada çözebiliyormusunuz?

 8. Canberk bey,Ebay de amazon tarafından dropshipping yapıldığı zaman alıcıya ürün amazon kutusunda mı gidiyor?Cevaplarsanız sevinirim.

 9. Bıyığınla sakalın bir tarafta birleşmiş diğer tarafta birleşmemiş engelli gibi duruyor bence düzelt

 10. Merhaba Canberk bey.Bu işin Azerbaycandan yapılabilmesi hakkında bir video çeke bilirmisiniz?

 11. Canberk bey, bence en önemli soru şu: Ebay’e başladık ve satış yapmaya başladık. Ayda 50 dolar bile olsa kazanmaya başladık. Bunları Türkiyedeki bankamıza yollarken Türkiyedeki bankalar hesaba aylık düzenli para geldiğinde (bu şirket fark etmez, Google Adsense Youtube, Transferwise vs) bunu Maliyeye yolluyor ve bu adam bir anda bir yerlerden düzenli para kazanmaya başladı bir bakın nerden geliyor bu diyor. Ebayde de 1 sene sonra mesela aylık 1-2 bin dolar kazandığımızda bankaya her ay 10-15 bin tl para gelecek. Bu da Maliyenin gözünden kaçmaz. Aylık 5 bin, 3 bin lira bile kaçmaz. ABD’de de mi yoksa Türkiye’de mi şirket açmamız gerekiyor? Ne kadar gelir sonrası şirket açmamız gerekiyor ya da, vergiyi hangi ülkeye ödüyoruz? Yoksa transferwisedan gelen para döviz girişi olarak algılanıp vergiden muaf falan mı oluyoruz? Çok teşekkür ederim

 12. Ürün bulmakta çok zorlanıyorum

 13. Shopify ile ilgili de bir video gelecek mi?

 14. Bireysel olarak kayıt olursanız büyük ihtimalle sizde SSN olmadığı için alternatif olarak ITIN isteyecektir. Eğer şirketiniz varsa da EIN ile olacaktır. Yanlışsam düzeltin.

 15. @Canberk , Amazon suspend. Utility bill soruyor sürekli. Işi nasil halledelim?

 16. Paypalla biten anlaşmayla birlikte sizin önceki videoda hazırladığınız maliyet kısmındaki vpn ve gerçek adres kısmı çıkmış oluyor değil mi Canberk Bey?

 17. Abi selamlar, temmuz sonunda paypal anlaşması bitiyor ise ebaydan gelen parayı paypalımız olmadan çekebilecekmiyiz ? Cevaplarsan Sevinirim

Leave a Comment

SOLD!